Basic Camp 2019/2020

Súkromné bilingválne gymnázium v Ružomberku je už známe svojim jedinečným a pokrokovým prístupom k výučbe. Ako jediní na Liptove realizujú pre žiakov prvého ročníka originálny projekt prípravného sústredenia, ktorého cieľom je nadviazanie spoločných vzťahov v novom kolektíve, budovanie tímového ducha ako aj oboznámenie sa so spôsobom štúdia. Projekt s názvom Basic Camp 2019. Počas týždenného pobytu absolvujú každý deň blok výučby anglického jazyka a jedinečné aktivity,  ktorých obsahom sú ranné rozcvičky, športové a teambuildingové hry so širokým zameraním, ale aj slávnostný galavečer v spoločenských šatách. Všetky zážitky si žiaci odnesú nielen vo svojej pamäti, ale v podobe tričiek a šiltoviek, ktoré dostane každý žiak ako pamiatku na tento nezabudnuteľný týždeň.